Regulamin

BREAK CHALLENGE

Grasz z nowymi osobami – nowe rywalizacje, nowe wyzywania.

ZYSKAJ TEŻ DODATKOWE ZNIŻKI NA KORT!

 

zasady rozgrywek

 1. Ranking będzie ustalony na podstawie kolejności zgłoszeń, zaczynając od turnieju Michałufka 1.10.2017
 2. Uczestnikami BREAK CHALLENGE mogą być Panie i Panowie grający w tenisa amatorsko, którzy nie byli klasyfikowani na listach PZT, ITF, WTA, ATP. Klub zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zgłoszenia.
 3. Wpisowe wynosi 100 zł i przechodzi do puli nagród do zdobycia przez zawodników. Wpisowe płatne w kasie klubu przy pierwszym meczu
 • Zgłosić się można: SMS-em 604 962 229 lub e-mailem pawelc13@o2.pl
 • Przy zgłoszeniu proszę podać:

∙        Imię i Nazwisko

∙        Data urodzenia

∙        Numer telefonu

∙        E – mail

 • Po zgłoszeniu otrzymają Państwo informację zwrotną z potwierdzeniem udziału oraz link do założenia konta w systemie on-line
 1. Wszyscy uczestnicy BREAK CHALLENGE otrzymują możliwość korzystania z promocji na opłatę za kort z której mogą korzystać podczas meczów. Zniżka wynosi 5 zł /os, czyli 10zł /1godz na mecz. Ze zniżki można korzystać w dowolnych godzinach grania. Zniżki nie obowiązują na godziny lekcji z trenerami KT Break oraz innymi trenerami. Nie można ich również łączyć z innymi promocjami i abonamentami KT Break.

W skrócie: mecz challengowy (gra dwóch zawodników) – 10 zł zniżki na kort

 1. Zawodnicy grają w jednej kategorii OPEN, bez podziału na kategorię wiekowe i płeć.
 2. Wszystkie mecze zaliczane do BREAK CHALLENGE mogą odbywać się wyłącznie na kortach KT Break Marysin, zgodnie z zasadą FAIR PLAY i obowiązującymi zasadami PZT.
 1. Mecze rozgrywane są do wygrania dwóch setów do 6 gemów. Za porozumieniem obu stron mecze mogą być rozgrywane w mniejszym formacie (np. do 9 gemów, jeden set lub dowolna ilość gemów ustalona między zawodnikami). Szczególnie polecamy też tzw. formułę „fast four” czyli dwa sety do 4 gemów (przy 3-3 tiebreak).
 2. Każda osoba będąca na liście BREAK CHALLENGE może „wyzwać” na mecz osobę sklasyfikowaną maksymalnie o trzy miejsca wyżej na liście. W przypadku wygranej wyzywającego przesuwa się on na miejsce gracza wyżej sklasyfikowanego, które zajmował w chwili wywołania meczu, a pokonany oraz wszyscy zawodnicy znajdujący się pomiędzy nimi spadają o jedną lokatę w dół. W przypadku zwycięstwa wyzywanego lista pozostaje bez zmian. Np. Zawodnik z miejsca 5 może wyzwać zawodników z miejsc 2,3 lub 4.
 1. Wyzywający ma obowiązek "zapisać wyzwanie” oraz w tym samym dniu poinformować telefonicznie o tym fakcie WYZYWANEGO i po ustaleniu z nim terminu zarezerwować kort. Po meczu wygrana osoba zapisuje wynik.
 2. W przypadku niemożliwości wyzwania żadnej z osób z 3 miejsc wyżej, organizator może wyrazić zgodę na wyzwanie zawodnika z wyższej pozycji.
 3. Jeśli zawodnik nie rozegra ani jednego meczu w przeciągu 3 miesięcy, organizator dopuszcza możliwość przesunięcia go na koniec listy.
 4. Opłata za korty wnosi każda strona po połowie.
 5. WYZYWAJĄCY ma obowiązek dostarczyć na mecz minimum dwie nowe piłki lub używane ale tylko za zgodą przeciwnika.
 6. Za wygranie BREAK CHALLENGE zwycięzca oraz najlepsi zawodnicy otrzymują nagrodę – wartość zależy od ilości zgłoszeń. Podczas rozgrywek do zdobycia będą również nagrody specjalne. Np. dla najbardziej aktywnych zawodników, itp.
 7. Uczestnicy biorą udział w rozgrywkach na własne ryzyko i odpowiedzialność.
 8. Sprawy nieuregulowane w niniejszym regulaminie rozstrzygają organizatorzy CHALLENGE’a lub przepisy nadrzędne PZT.

ORGANIZATOR:

KT Break           

INFO: Paweł Caruk 604 962 229 lub pawelc13@o2.pl