Aktualności

30.04.2017 

Kwietniowy konkurs rozstrzygnięty! Graczem, który wygrał w ostatnim miesiącu największą liczbę gemów został Adam Mazurkiewicz! Zwycięzca w kwietniu w swoich meczach wygrał aż 79 gemów. Gratulacje! Nagroda w postaci naciągu Luxilon Savage wraz z usługą naciągnięcia w Serwisie Rakiet oraz 3 owijki tenisowe marki Wilson do oderbania u trenere Pawła Caruka. Dodatkowo 3 najlepszych zawodników otrzymuje dodatkowe punkty do Break Ranking: 1m Adam Mazurkiewicz (79G) – 150p, 2m Michał Dec (74G) – 100p, 3m Mateusz Misiewicz (57G) – 50p.

 

Informuję również, że challenge kończymy z dniem 4.06.2017 (włącznie). W weekend 10-11 Czerwca rozegrany zostanie turniej Masters, w którym zagra 8 najlepszych zawodników z listy na koniec rozgrywek. Podczas turnieju odbędzie się również uroczyste rozdanie nagród za cały sezon rozgrywek oraz ranking. Nagrodą główną dla najlepszego zawodnika rankingu ATB Race będzie rakieta najbardziej utytułowanego polskiego deblisty Marcina Matkowskiego!

 

Przypominam również osobom które jeszcze nie odebrały swoich legitymacji w barku, że legitymacja jest podstawą do otrzymania zniżek na korty. Przy odbiorze należy wpłacić  wpisowe w wysokości 100 zł.

 

 

 

 

10.10.2016

 

Ruszył nowy sezon rozgrywek Break Challenge!

 

Od początku października można już rywalizować w rozgrywkach. Legitymacje wszystkich zgłoszonych zawodników są do odebrania w barku klubowym. Legitymacje upoważniają do zniżek na korty. Uaktualniona lista będzie pojawiała się w internecie raz w tygodniu, a co miesiąc będą sumowane punkty do ATB RACE.

Życzymy wielu udanych pojedynków na korcie!

Adam Guziński

KT Break