Newsy


Przejdź do artykułu

25.09.2008 | Zimowe MWM seniorów 2007

W grze pojedynczej meżczyzn brąz wywalczył dla KT Break Mikołaj Caruk, w półfinale ulegając po długiej i zaciętej walce Bartoszowi Bisinskiemu 2:6 6:4 3:6.więcej >>

Przejdź do artykułu

24.09.2008 | Zimowe MW juniorów 2007

Turniej rozegrano w dniach 17-19.11.2007r. Paweł Kur okazał sie niepokonany, wygrywając kolejno z; Antonim Orlinskim 6:1 6:0, Paprockim Adamem 6:0 6:3, Szkiełkowskim Maciejem 6:3 6:0, Kropiwnickim Piotrem 2:6 6:3 6:1. Brawo Kurczak!!!więcej >>

Przejdź do artykułu

23.09.2008 | Zimowe MWM juniorów 2007

Turniej odbył sie w terminie 10-12.11.2007r. Zwycięzca został nasz Paweł Kur, kolejno pokonując; Kazimierski łukasz 6:1 6:0, Grzegrzółka Paweł 6:1 6:2, Gajc Michał 7:6 (3) 6:2, Zielinski Paweł 6:3 0:6 6:3. Tak więc złoto i brąz powedrowało do Breaka, ponadto w grze podwójnej zwycieżyli Michał Gajc i Paweł...więcej >>

Przejdź do artykułu

22.09.2008 | Letnie MP juniorów 2007

Letnie Mistrzostwa Polski juniorów 2007r, odbyły sie w Zabrzu, w dniach 16-20.07.2007r . Michał Gajc odniósł tutaj swój życiowy sukces dochodząc w pięknym stylu do półfinału i zdobywając swój i klubowy pierwszy medal indywidualnych MP! Wyniki; Gajc vs Jędrzejczak Bartłomiej (KT Start...więcej >>

Przejdź do artykułu

21.09.2008 | Letnie MWM juniorów 2007

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów, Zwycięzcą został Michał Gajc pokonując w finale Pawła Zielinskiego ( UKT "Radosc 90"). mcwięcej >>

Przejdź do artykułu

20.09.2008 | HMP juniorów 2007

Halowe Mistrzostwa Polski juniorów odbyły się w terminie 18-24.02.2007r. w Szczecinie. Nasz Michał Gajc w parze z Jakubem Rudnickim (KS Warszawianka) zdobył brązowy medal, wygrywając kolejno z parami; Mrozowski Tomasz/Wawrzyniak Przemysław (AZS Poznań) 6:4 1:6 10:7, (1/4 finalu) Banasik Wojciech/Bartoszewski Michał (AZS...więcej >>

Przejdź do artykułu

19.09.2008 | HMP kadetów 2006

Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów 2006 odbyły się w łodzi, w terminie 15-21.07.2006r. Nasz zawodnik Michał Gajc w parze z Kubą Rudnickim, wywalczył Brązowy medal, kolejno eliminując pary; Fedyna Bartłomiej/Chojnacki Martin (SKT Szczecin) 6:3 6:1, Cłapa Mateusz (KT Start łodź) / Kaszuba Marcin (łKS łódź) 6:1...więcej >>